بسیاری از انتخاب ها: چگونه می توانم مدت طولانی تری در مبارزه باقی بمانم؟ کدام توانایی دشمن من را به زانو در می آورد؟ آیا این چکمه ها با Divine Rapier من مطابقت دارد؟ حتی بزرگترین جنگجو به یک مربی نیاز دارد - به بازیکنان دیگر کمک کنید تا با راهنماها و Hero Builds نکات دقیق تر استراتژی را یاد بگیرند.

با مراجعه به بخش "راهنماها" در انجمن بخار ، اکنون می توانید گشت و گذارهای عمیق همه قهرمانان مورد علاقه خود را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید در Hero Builds مشترک شوید ، که می تواند در بازی به شما آموزش دهد که چه توانایی هایی (و چه زمانی) را باید بهمراه داشته باشید ، و همچنین مواردی که به بهترین وجهی با نیازهای شما مطابقت دارند.

در مورد قهرمانان فصلی که در آنجا حضور دارید ، Hero Builds خود را در اینجا در Dota2.com ایجاد کنید ، سپس آنها را با دوستان و جامعه Dota 2 از طریق Community Steam به اشتراک بگذارید

برای خرید آیتم دوتا2 اینجا کلیک کنید.

Hero Build چیست؟

Hero Build روشی است که بازیکنان می توانند درباره یک قهرمان خاص دانش کسب کنند. Build ها مشاوره مفیدی در مورد توانایی های بالابردن سطح و زمان و بهترین موارد برای قهرمان شما ارائه می دهند. ساختها همچنین حاوی نکاتی در مورد استراتژیها ، تاکتیکها و هر دانش دیگری است که نویسنده برای به اشتراک گذاشتن آنها مناسب دانسته است.

تفاوت بین Steam Guide و Hero Build چیست؟

Steam Guides یکی از ویژگی های Steam Community است که به بازیکنان اجازه می دهد دانش عمیق در مورد انواع بازی ها در Steam ، از جمله Dota 2 را به اشتراک بگذارند. Hero Builds منحصر به Dota 2 است و در طول بازی مورد استفاده قرار می گیرد تا به شما در آموزش نحوه بهترین بازی استفاده کند. قهرمان شما از طریق یک راهنما می توان به Hero Builds پیوند داد.

چگونه Hero Builds را ایجاد کنم؟

از اینجا وارد Dota2.com شوید. سپس به طور خودکار به صفحه Hero Build محلی خود منتقل می شوید ، در آنجا می توانید Hero Builds را ایجاد و ویرایش کنید. همه ساختها مستقیماً در Steam Cloud شما ذخیره می شوند.

چگونه از Hero Builds استفاده کنم؟

برای استفاده از Hero Build که در انجمن بخار ایجاد کرده اید یا در آن مشترک شده اید ، به سادگی به یک بازی بپیوندید و روی دکمه "قهرمان ساخت صفحه" در گوشه بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید. از اینجا می توانید ساخت پیش فرض قهرمانی را که بازی می کنید ، Build هایی که خودتان ساخته اید ، Build هایی را که در انجمن Steam مشترک شده اید و همچنین مجموعه ای از Builds برتر که سایر کاربران منتشر کرده اند را ببینید.

آیا می توانم Hero Builds خود را با دیگران به اشتراک بگذارم؟

لطفا انجام بدهید! فقط از گزینه منوی "انتشار در انجمن بخار" در صفحه ساخت قهرمان در Dota 2.com استفاده کنید. می توانید به صورت خصوصی آن را منتشر کنید تا فقط شما بتوانید آن را مشاهده کنید. آن را فقط برای Steam Friends خود منتشر کنید. یا آن را به طور گسترده به جهان منتشر کنید. هنگامی که یک Hero Build را منتشر کردید ، در انجمن بخار نمایش داده می شود و به افراد دیگر امکان می دهد در آن مشترک شوند ، نظرات خود را ارسال کنند ، امتیاز دهند یا حتی مورد علاقه آن قرار گیرند. چه روشی بهتر از اینکه دانش خود را امتحان کنید ، آزمایش کند؟

آموزش بازی با نقش Support

هیرو ها واقعاً به چه چیزهایی نیاز دارد؟

، ,hero ,builds ,build ,steam ,مورد ,hero builds ,hero build ,در انجمن ,می توانید ,خود را ,hero build چیست؟

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به وقت زندگی ویرگول D E D S E C فرش کاشان - فرش آنلاین | راهنمای خرید و فروش فرش زیتون مجید عزیزی کربلایی سید جواد حسینی کتاب‌های کودک من آهنگهای نوستالژی عَدَم